BRAŇO FITNESS TRÉNER

Udr┼żte sa fit aj doma

Viete, ┼że schudn├║┼ą cvi─Źen├şm, spevni┼ą telo, z├şska┼ą silu a┬á by┼ą fit sa d├í aj bez pravidelnej n├ív┼ítevy fitness centra? Never├şte? M├┤j online fitness program v├ís o┬átom presved─Ź├ş. Nemus├şte nikam chodi┼ą.┬á U┼íetrite svoj ─Źas aj peniaze a┬ázacvi─Źte si kedyko─żvek v├ím to vyhovuje v┬ápohodl├ş domova!

Video tr├ęningy so zameran├şm na workout a┬ámobilitu, rozdelen├ę na 5-7 dn├ş v t├Ż┼żdni, dok├í┼żu s va┼íim telom urobi┼ą divy. S├║ ur─Źen├ę ako pre za─Źiato─Źn├şkov, tak pre pokro─Źil├Żch.┬á ┬áV r├ímci workout video tr├ęningu sa nau─Ź├şte r├┤zne cviky s┬ávyu┼żit├şm vlastnej v├íhy, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu k┬ábudovaniu svalovej hmoty. Ich pravideln├Żm a┬ánajm├Ą trpezliv├Żm opakovan├şm z├şskate viac sily, zlep┼í├şte stabilitu, dr┼żanie a┬ápru┼żnos┼ą tela, ─Ź├şm z├írove┼ł eliminujete bolesti chrbta, hlavy ─Źi krku. Workout fitness tr├ęning trv├í 5 dn├ş, ┼ítvrtok je ur─Źen├Ż na akt├şvny oddych napr. beh a┬ánede─ża na pas├şvny odpo─Źinok.┬á

Video tr├ęning orientovan├Ż na mobilitu pozost├íva z┬ácvikov, ktor├Żch cie─żom je zlep┼íi┼ą pohybov├Ż rozsah v┼íetk├Żch k─║bov. Jednotliv├ę cviky s├║ zostaven├ę tak, aby odstr├ínili nespr├ívne pohybov├ę stereotypy a┬áaktivovali m├ílo vyu┼ż├şvan├ę svalov├ę skupiny. Spr├ívnym a┬ápravideln├Żm cvi─Źen├şm dosiahnete lep┼íiu pohyblivos┼ą k─║bov, spevn├şte v├Ązy a┬áspojivov├ę tkanivo, zlep┼í├şte koordin├íciu tela a zv├Ż┼íite odolnos┼ą vo─Źi poraneniu. ┬áVideo tr├ęning mobility trv├í 7 dn├ş a je rozdelen├Ż pod─ża posil┼łovania konkr├ętnych parti├ş tela:

Najid├ílnej┼í├şm sp├┤sobom, ako ─Źo najefekt├şvnej┼íie a┬ánajr├Żchlej┼íie dosiahnu┼ą ┼żelan├Ż v├Żsledok, je zak├║pi┼ą si kombinovan├Ż online fitness program Mobilita + Workout , ktor├Ż sp├íja oba druhy tr├ęningov do jedn├ęho celku.┬á S┬ápevnou v├┤─żou a┬áodhodlan├şm tak m├íte kr├ísne vypracovan├ę telo na dosah.┬á

Objednajte si ktor├Żko─żvek z┬áonline fitness programov:┬á

Vyberte si váš online fitness program

VIDE├ü PRE ZA─îIATO─îN├ŹKOV
A PRE POKRO─îIL├ŁCH

-Tr├ęningy zameran├ę na lep┼íie spa─żovanie tukov
-Posilnenie tela a naberanie kvalitnej svalovej hmoty

VIDEÁ NA MOBILITU CELÉHO TELA

-Zlepšenie kĺbovej pohyblivosti
-Udr┼żiavanie pru┼żnosti svalov a ┼íliach
-Predchádzanie svalovej nerovnováhe

Pozrite si ─Źo v├ís na online cvi─Źen├ş ─Źak├í

Prehra┼ą video
Prehra┼ą video

Chcem za─Źa┼ą s online fitness programom

OSOBNÉ TRÉNINGY

Na osobn├Żch tr├ęningoch sa spolu nau─Ź├şme spr├ívnu techniku cvi─Źenia, spr├ívne kombin├ície cvikov. Zameriame sa na partie ktor├ę v├ís tr├ípia.

Diagnostika FMS

V mojej ponuke n├íjdete aj diagnostiku FMS, ktor├í je┬á zameran├í najm├Ą na mobilitu a zdravie pohybov├ęho apar├ítu.

ONLINE PROGRAMY

V mojej ponuke n├íjdete aj online tr├ęningov├ę programy zameran├ę najm├Ą na mobilitu a zdravie pohybov├ęho apar├ítu.

Stravovacie plány

Spr├ívny jed├ílni─Źek je z├íkladom ├║spechu a zdrav├ęho tela. Pokia─ż nevie┼í, ako si zostavi┼ą vyv├í┼żen├Ż jed├ílni─Źek, pom├┤┼żem ti.

Pom├íham klientom splni┼ą si sen o dokonalej postave tak, aby mali z tr├ęningov rados┼ą. V mojej ponuke n├íjdete slu┼żby, ktor├ę pom├┤┼żu v├ím aj v├í┼ímu telu ÔÇô osobn├ę fitness tr├ęningy na mieru, diagnostika FMS, online fitness programy ─Źi stravovac├ş pl├ín na mieru.

─îo cvi─Źen├şm so mnou z├şskate? Efekt├şvne tr├ęningy pod doh─żadom odborn├ęho tr├ęnera ­čĆő­čĆ╝Spr├ívne cvi─Źenie na mieru a bez zranen├ş ­čĺ¬. To v┼íetko vo vlastnej telocvi─Źni, so zameran├şm na v├í┼í individu├ílny progres.┬á┬áSpolo─Źne sa nau─Ź├şme spr├ívnu techniku cvi─Źenia, spr├ívne kombin├ície cvikov ­čĄŞ a zameriame sa na partie ktor├ę v├ís tr├ípia.

Made by &

Online tr├ęningy s├║ pr├şstupn├ę na platforme Patreon.

Pre pokra─Źovanie zadajte svoj email

M├íte z├íujem zmeni┼ą svoj ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl?

Pošlite mi WhatsApp správu,

alebo mi nap├ş┼íte

M├íte z├íujem zmeni┼ą svoj ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl?

Pošlite mi WhatsApp správu,

alebo mi nap├ş┼íte

M├íte z├íujem zmeni┼ą svoj ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl?

Pošlite mi WhatsApp správu,

alebo mi nap├ş┼íte

M├íte z├íujem zmeni┼ą svoj ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl?

Pošlite mi WhatsApp správu,

alebo mi nap├ş┼íte

T├íto webov├í str├ínka pou┼ż├şva s├║bory cookies.